Policja podała szczegóły dzisiejszego wypadku na obwodnicy Krakowa

Autor CowKrakowie.pl
Policja podała szczegóły dzisiejszego wypadku na obwodnicy Krakowa

Dziś rano doszło do poważnego wypadku na obwodnicy Krakowa. Teraz policja podała szczegóły tego zdarzenia. Droga przez długi czas była zablokowana.

reklama

Na łamach CowKrakowie.pl informowaliśmy o porannym wypadku samochodu ciężarowego na obwodnicy Krakowa. Teraz funkcjonariusze policji podali szczegóły tego zdarzenia.

reklama

Około godziny 3:40, km. 418+800 autostrady A4 w kierunku Katowic, doszło do zdarzenia drogowego spowodowanego wystrzałem opony. 39-letni mężczyzna kierujący zespołem pojazdów z powodu niezawinionej niesprawności technicznej – w postaci wystrzału opony lewej osi, utracił panowanie nad samochodem, uderzając w oznakowanie pionowe i barierę energochłonną z lewej strony jezdni. Na skutek zdarzenia, elementy infrastruktury drogowej przemieściły się na jezdnie w kierunku Rzeszowa, w następstwie czego doszło do kolejnego zdarzenia jakim było najechanie na leżące na jezdni przedmioty przez 68-letniego kierującego samochodem ciężarowym.

39-letni kierujący zespołem pojazdów odniósł obrażenia kończyny dolnej i został przetransportowany do jednego z krakowskich szpitali.

Działania służb na miejscu zdarzenia zakończyły się około 11:30.

Zobacz także:

Wielkie otwarcie Ogrodów Królewskich. Na Wawelu dostępne będzie tajemnicze przejście

Wielkie brawa za refleks i reakcje dla dwóch kierowców autobusów MPK

Atak w pociągu relacji Kraków Płaszów – Katowice. Mężczyzna został ujęty

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności