Otwarcie sezonu Dinoworld 2024 odbędzie się 27 kwietnia o 10:00

artykuł sponsorowany
Otwarcie sezonu Dinoworld 2024 odbędzie się 27 kwietnia o 10:00

Zapraszamy wszystkich do podróży w daleką przeszłość na wystawie dinozaurów. W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego – zaktualizowaną wystawę dinozaurów, która zachwyci nawet najbardziej wymagających miłośników prehistorii! Nowe dinozaury, ekscytujące atrakcje i wiele imponujących eksponatów różnych rozmiarów i kształtów!

Aktualizacja 26.04.2024: Drodzy, przepraszamy, ale niestety z powodów technicznych musimy przesunąć otwarcie na 1 maja.

Ekscytujące wiadomości sezonu 2024:

Nowe dinozaury: Ponad 20 nowych eksponatów, które przyciągają uwagę swoim realizmem i wielkością. Wyrusz w fascynującą podróż w czasie i spotkaj niezapomnianych mieszkańców przeszłości!

Nowe atrakcje: Oprócz niesamowitych dinozaurów, przygotowaliśmy nowe strefy rozrywki, gdzie każdy będzie mógł poczuć się częścią prehistorii. Zanurz się w świat dinozaurów i zrób niezapomniane zdjęcia z największymi przedstawicielami tej epoki!

Odświeżenie wystawy: Przerobiliśmy i zaktualizowaliśmy wystawę, aby każdy odwiedzający mógł jeszcze bardziej cieszyć się pobytem w naszym parku. Gwarantujemy, że każdy moment podróży w świat dinozaurów będzie niezapomniany!

Nie przegap okazji, aby odkryć fascynujący świat dinozaurów i cieszyć się niezrównanym doświadczeniem na wystawie sezonu 2024 w Krakowie.

Zapraszamy Was od 1 maja o godzinie 10:00! Dinoworld znajduje się przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Krakowie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności