Otwarcie największego Parku Rozrywki w Polsce

Otwarcie największego Parku Rozrywki w Polsce

Koniec odliczania! Za nami uroczyste otwarcie nowego sezonu w Energylandii. Pełne emocji wydarzenie przyciągnęło wielu gości – zarówno tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli bramy Parku, jak i wiernych fanów.

reklama

Wydarzenie odbyło się w sobotę, 6 kwietnia W dniu otwarcia, Park – który w tym roku świętuje 10-lecie istnienia – rozkwitł w pełni swojej okazałości, witając Gości na ekspedycji po sześciu tematycznych krainach, pełnych atrakcji dla każdego – bez względu na wiek.

reklama

UWAGA! W kwietniu Park czynny jest w wybrane dni. Zaplanuj swój pobyt korzystając z tego kalendarza.

Przed nami otwarcie nowej strefy Sweet Valley

Energylandia już czeka na Gości w kolejnych dniach, jednocześnie zapraszając na nadchodzące wydarzenie, które z pewnością zostanie zapisane złotymi literami w historii Parku.

Już 27 kwietnia 2024 roku, Energylandia uroczyście otworzy bramy do krainy słodkich fantazji – Sweet Valley. Nowa strefa, która rozpościera się na 4 hektarach, to nie tylko raj dla miłośników słodyczy, ale przede wszystkim miejsce, gdzie lizaki, tabliczki czekolady i wata cukrowa tworzą niesamowite atrakcje. Wśród nich dwie flagowe rodziny rollercoasterów: Fluff Choco Chip Creek, wyróżniający się trasą o długości 1200 m i prędkością 55 km/h oraz Nacomi Honey Harbour, oferujący emocje przy prędkości 46 km/h na trasie 254 metrów.

To niepowtarzalne przeżycia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, które w towarzystwie opiekuna mogą cieszyć się wspólną zabawą.

"otwarcie Energylandii"
"otwarcie Energylandii"
"otwarcie Energylandii"
"otwarcie Energylandii"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności