Narkotyki w garażu. W rejonie Bieżanowa zatrzymano mężczyznę

Autor CowKrakowie.pl
Narkotyki w garażu. W rejonie Bieżanowa zatrzymano mężczyznę

W ręce krakowskich policjantów wpadł 28-latek, który na swojej posesji ukrywał narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty, teraz może najbliższy czas spędzić za kratkami.

reklama

Krakowscy policjanci udali się do jednego z domów w rejonie Bieżanowa, zamieszkiwanego przez mężczyznę, który według zgromadzonych informacji miał ukrywać narkotyki. Po przybyciu pod ustalony adres policjanci zastali na miejscu 28-latka, który po krótkiej rozmowie przyznał się do ukrywania niedozwolonych środków w garażu znajdującym się przed domem.

reklama

Pies tropiący zlokalizował narkotyki

Na miejsce przybył przewodnik z psem tropiącym, który w trakcie przeszukania wskazał miejsca, gdzie ukryte były narkotyki. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 260 gramów amfetaminy, ponad 140 gramów mefedronu, 90 gramów haszyszu oraz 20 gramów marihuany.

W związku z zaistniałą sytuacją 28-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty przygotowania do wprowadzenia do obrotu oraz posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto wobec 28-latka zastosowany został policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

Zobacz także:

Nadchodzą zmiany w funkcjonowaniu przystanku Dworzec Główny Wschód

Ten nowy plac zabaw to hit w Krakowie [ZDJĘCIA, LOKALIZACJA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności