Kwiat Jabłoni zagra w TAURON Arenie Kraków

Autor CowKrakowie.pl
Kwiat Jabłoni zagra w TAURON Arenie Kraków

Kwiat Jabłoni, jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia ponownie zapowiada, że wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się 26 kwietnia 2025r.

reklama

W ramach Turnus Tour nieodłącznym elementem będzie motyw podróży. Muzycy, wraz z publicznością, wybiorą się na wycieczkę do ważnych dla nich miejsc – zarówno tych związanych z naturą, ale i do tych, których nie ma jeszcze na mapie.

reklama

– Turnus tworzy społeczność – mówi zespół Kwiat Jabłoni. – Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach! Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkowy czas – dodają muzycy.

W ramach trasy koncertowej zespół wspierać będą wyjątkowi goście, których nazwiska owiane są tajemnicą. Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 26 kwietnia 2024 o 12.00 na eBilet.pl i Eventim.pl. Bilety na koncerty dostępne są w cenie od 119 zł.

Zobacz także:

Wielkie brawa za refleks i reakcje dla dwóch kierowców autobusów MPK

Atak w pociągu relacji Kraków Płaszów – Katowice. Mężczyzna został ujęty

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności