Kraków. Senior zniszczył samochody

Autor CowKrakowie.pl
Kraków. Senior zniszczył samochody

Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Krakowa. Senior postanowił zdemolować prawidłowo zaparkowane samochody. Właściciele pojazdów oszacowali straty na łączną kwotę blisko 14 tysięcy złotych.

reklama

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację na temat uszkodzenia pojazdów różnych marek zaparkowanych w Bieżanowie. W Volkswagenie i dwóch Skodach uszkodzono ostrym narzędziem powłoki lakiernicze drzwi pojazdów. Wszystkie pojazdy parkowały zgodnie z przepisami.

reklama

Właściciele pojazdów oszacowali straty na łączną kwotę blisko 14 tysięcy złotych. Kryminalni wytypowali podejrzanego o dewastacje samochodów, a następnie 17 kwietnia br. zatrzymali 74-letniego mężczyznę, który był podejrzany o nieszczelnie samochodów.

Podczas przesłuchania 74-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił, że nie miał żadnego racjonalnego powodu, żeby niszczyć cudzą własność. Zatrzymany skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze za popełnione przestępstwo oraz zobowiązał się do pokrycia kosztów naprawy uszkodzonych pojazdów.

Zobacz także:

Ruszyła na pomoc, by ratować życie mężczyźnie

W Krakowie odbędzie się nocny pokaz balonów na ogrzane powietrze

Plenerowy festiwal przed TAURON Areną Kraków został odwołany

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności