Już w ten weekend Kwiatowa Gala i spotkanie z wyjątkowym gościem

materiały prasowe
Już w ten weekend Kwiatowa Gala i spotkanie z wyjątkowym gościem

Już w ten weekend odbędzie się w Krakowie Kwiatowa Gala, a na niej w sobotę od 11:00 do 15:00 spotkanie z Basia_Plantslover.

reklama

Basia_Planstlover to wielka miłośniczka roślin. W swoim domu ma ich ponad 250 sztuk, a wszystkie rosną jak zaczarowane. Chociaż to nie kwestia czarów, a odpowiedniej pielęgnacji. Swój profil założyła, aby podzielić się swoim doświadczeniem, roślinnymi poradami i udowodnić, że każdy może mieć powiedzieć „TAK! MAM RĘKĘ DO ROŚLIN!”

reklama

Na sobotę zaplanowane jest przesadzanie roślin. Wiosna to idealny czas na przesadzanie i przygotowanie roślin na nadchodzące zmiany, dlatego Basia_Plantslover pokaże, w jaki sposób przesadzić roślinę, odpowiednio dobrać doniczkę, podłoże i na co w szczególności zwrócić uwagę. Pokaże jak przesadzić popularną Monsterę, roślinę pnącą i maluszka Hoyi.

Jeśli twoje rośliny ciężko przeżyły zimę albo widzisz, że coś im dolega to śmiało możesz skorzystać z pogotowia roślinnego podczas, którego chętnie odpowie, w jaki sposób poradzić sobie z dolegliwościami, dojść do źródła problemów i uratować roślinę.

A jeśli dopiero zaczynasz swoją roślinną przygodę albo chcesz mieć więcej roślin, ale nie wiesz, w którym kierunku pójść to Basia_Plantslover chętnie podpowie, która z nich najlepiej się odnajdzie w waszych domach.

Taka dawka roślinnej wiedzy i inspiracji nie zdarza się co dzień, dlatego zapraszamy na spotkanie w sobotę 06.04 od 11:00 do 15:00 w Hali Suche Stawy przy Ptaszyckiego 4.

Otwarcie Kwiatowej Gali

Kiedy?
06.04.2024 r., sobota – w godzinach 7:00-19:00
07.04.2024 r., niedziela – w godzinach 9:00-18:00

Wstęp bezpłatny.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności