Energylandia szykuje huczne otwarcie sezonu 2024

materiały prasowe
Energylandia szykuje huczne otwarcie sezonu 2024

Wszystko wskazuje, że to będzie rok Energylandii! Na gości czekać będzie moc atrakcji na start jubileuszowego sezonu. Otwarcie największego parku rozrywki w Polsce zaplanowano na 6 kwietnia 2024 r.

reklama

Odliczamy dni do 6 kwietnia, kiedy to największy park rozrywki w Polsce rozwinie czerwony dywan, zapraszając gości na swój najbardziej porywający sezon w historii. W tym roku zaplanowano sporo atrakcji.

reklama

W roku jubileuszu, każdy znajdzie coś dla siebie. Park zaprasza na ekspedycję po swoich sześciu tematycznych krainach, z których każda kryje coś wyjątkowego. Maluchy zakochają się w Bajkolandii i Circus Zone, pełnych bajkowych postaci i bezpiecznych rozrywek, podczas gdy całe rodziny znajdą wspólną radość na emocjonującym Roller Coasterze RMF Dragon.

Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, Strefa Ekstremalna obiecuje przypływ adrenaliny z najszybszym w Europie Mega Coasterem HYPERION i rekordowym Speed Water Coasterem. Do tego dochodzi Smoczy Gród z najwyższym na świecie drewnianym rollercoasterem Zadra i ogromnym Wonder Wheel, zapewniającym spektakularne widoki. Na miłośników wody czeka Aqualantis i jego dominujący Double Launch Coaster Abyssus, oferujący cztery inwersje
i gwarantujący mokrą przygodę.

27 kwietnia otwarcie nowej strefy

Wyczekiwanym wydarzeniem tego sezonu będzie otwarcie strefy Sweet Valley, w której zakochają się szczególnie najmłodsi goście! Już 27 kwietnia 2024 roku Odwiedzających wciągnie cukierkowa kraina. Nowa strefa, rozciągająca się na 4 ha, zaoferuje Gościom 10 różnych atrakcji, w tym dwa familijne rollercoastery: Fluff Choco Chip Creek i Nacomi Honey Harbour, które obiecują emocjonujące przejażdżki dla całej rodziny.

Oprócz tego, goście będą mogli cieszyć się kolorowymi karuzelami, zakręconymi filiżankami i cukierkowymi sklepikami, tworzącymi atmosferę magicznego świata pełnego fantazji. W Sweet Valley znajdzie się także szereg innych atrakcji, jak Candy Carousel, Crazy Barn, Bumble Boats czy Bon Bon Balloon, które dostarczą rozrywki zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym. Centralnym punktem strefy będzie Sweet Valley Town Hall Theatre – multifunkcyjny teatr z funkcjami widowiskowymi
i gastronomicznymi, mieszczący 1000 osób, którego otwarcie zostało zaplanowane w 2 etapie.

Warto podkreślić, że Park, dzięki otwarciu strefy, w której królować będą najmłodsi, znacznie poszerza ofertę atrakcji dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (do tej pory oferował ich 25).

Promocyjne bilety do Energylandii

Ze wszystkich atrakcji najlepiej skorzystać całymi rodzinami. Pomoże nam w tym Promocja Rodzinna 2+1 Gratis, dzięki której możemy nabyć bilety dwudniowe znacznie taniej.

Czas na skorzystanie z promocji mamy do 5 kwietnia 2024 roku, a wejściówki można zakupić na stronie ticket.energylandia.pl w zakładce „Promocja”. Bilety zakupione podczas Promocji będą ważne do 21.06.2024 r.

Zobacz także:

Wydano pierwszą zgodę na stację metra przy Bagateli

Norweska supergwiazda zagra w Krakowie. Ogłoszono nowy koncert

Sezon LATO 2024. Nowe kierunki z krakowskiego lotniska

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności