Bezpłatne wydarzenie w TAURON Arenie Kraków. Już w sobotę!

Autor CowKrakowie.pl
Bezpłatne wydarzenie w TAURON Arenie Kraków. Już w sobotę!

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia zaplanowano kolejne wydarzenie w TAURON Arenie Kraków. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny.

reklama

Do Krakowa przyjedzie Franklin Graham i dołączy do wierzących w Polsce, aby dzielić się nadzieją jaką mamy w Chrystusie Jezusie. Franklin Graham będzie dzielił się osobistym przesłaniem o nadziei. Również nie zabraknie muzyki na żywo.

reklama

Franklin Graham poświęcił swoje życie dzieleniu się Ewangelią Jezusa Chrystusa i zaspokajaniu potrzeb cierpiących ludzi na całym świecie. Franklin pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). Jego pierwsze wydarzenie ewangelizacyjne z tą posługą miało miejsce w 1989 roku i od tego czasu nadal szerzy Dobrą Nowinę poprzez setki wydarzeń na całym świecie.

Franklin kontynuuje dzieło swojego ojca, dr Billy’ego Grahama, który miał zaszczyt głosić w Polsce w 1978 roku. Podobnie jak jego ojciec, Franklin współpracuje z lokalnymi kościołami, aby dzielić się przesłaniem, że Bóg kocha ludzi w Polsce i ma cel dla ich życia. Franklin dzielił się tym samym prostym przesłaniem Ewangelii w Rzymie, we Włoszech i w Meksyku w miesiącach poprzedzających jego wizytę w Polsce.

Data: 13 kwietnia 2024 r., godz. 18:00

Zobacz także:

Bezpłatna kontrola techniczna rowerów Kraków 2024 [LOKALIZACJE]

W Krakowie odbędzie się Festiwal Słodyczy Świata. Wstęp bezpłatny

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności