Amerykański aktor przyjedzie do Krakowa. Weźmie udział w pokazie filmu

Autor CowKrakowie.pl
Amerykański aktor przyjedzie do Krakowa. Weźmie udział w pokazie filmu

Już w tym tygodniu do Krakowa przyjedzie amerykański aktor Patrick Wilson, który znany jest z wielu ról, zarówno w musicalach na Broadwayu jaki wielkobudżetowych produkcjach filmowych. To aktor ceniony przez krytykę i uhonorowany licznymi nagrodami. Masowej publiczności jest znany dzięki roli Eda Warrena w serii filmów „Obecność”.

reklama

Podczas 17. edycji Mastercard OFF CAMERA w Krakowie zaszczyci widzów swoją obecnością podczas pokazu specjalnego filmu „Hard Candy” oraz odbierze nagrodę „Pod Prąd”.

reklama

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA 2024 startuje już 26 kwietnia. Organizatorzy ujawniają kolejnych gości, wśród których będzie Patrick Wilson – odbierze on nagrodę „Pod Prąd”, przyznawaną od 2010 roku osobistościom szczególnie zasłużonym dla niezależnego kina. Jej laureatami w poprzednich latach byli m.in. David Thewlis, John Malkovich oraz Agnieszka Holland.

Pokaz specjalny filmu „Hard Candy” z udziałem Patricka Wilsona odbędzie się w sobotę 27 kwietnia w Kinie Kijów o godzinie 19.00 podczas Mastercard OFF CAMERA. Więcej informacji na stronie https://www.offcamera.pl.

"Patrick Wilson"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności