Od soboty, 16 marca wprowadzono kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Miechowity i Młyńskiej. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność w tym rejonie.
Budowa nowej linii tramwajowej do Mistrzejowic weszła w kolejny etap. W związku z tym od soboty obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Co się zmieniło?
Dotychczasowa przełączka na ul. Młyńskiej została przesunięta na północ, w kierunku ronda Polsadu.
Na połączeniu ul. Miechowity z ul. Młyńską, ruch kołowy został zamknięty – objazd jest możliwy przez ul. Stanisława ze Skalbmierza. Jednocześnie komunikacja miejska kursuje w tym miejscu po dotychczasowej trasie i został wprowadzony ruch wahadłowy po utwardzonym poszerzeniu, dostępnym wyłącznie dla pojazdów transportu publicznego oraz budowy.
Przystanek autobusowy „Miechowity 03” został przeniesiony na skrzyżowanie ul. Bohaterów Wietnamu z ul. Młyńską.