Zaskoczony wizytą policjantów 23-latek został zatrzymany. Przeszukano jego mieszkanie

Autor CowKrakowie.pl
Zaskoczony wizytą policjantów 23-latek został zatrzymany. Przeszukano jego mieszkanie

Zaskoczony wizytą policjantów 23-latek z Krakowa został zatrzymany. Przeszukano jego mieszkanie. Teraz najbliższy czas może spędzić za kratkami. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

W czwartek, 14 marca policjanci uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Górki Narodowej przebywa mężczyzna, który może posiadać substancje zabronione. Kryminalni udali się pod wskazany adres.

reklama

Zaskoczenie

Drzwi otworzył zaskoczony wizytą policjantów 23-latek. Kiedy funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mieszkania, mężczyzna zachowywał się nerwowo. Podczas przeszukania lokalu policjanci ujawnili susz roślinny. 

Po przebadaniu testerem okazało się, że jest to marihuana. Mundurowi w wyniku przeprowadzonych działań, zabezpieczyli blisko 300 gramów suszu roślinnego oraz gotówkę w kwocie prawie 7 tysięcy złotych. Młody mężczyzna przyznał się, że narkotyki są jego własnością. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych 23-latkowi przedstawiony został zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zobacz także:

Pilna eskorta do szpitala. Mężczyzna potrzebował pomocy

Poszukiwani są świadkowie. Komunikat do kierowców, którzy mają kamerkę w aucie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności