W czwartek premiera filmu. W Multikinie pojawią się aktorzy

Autor CowKrakowie.pl
W czwartek premiera filmu. W Multikinie pojawią się aktorzy

14 marca w krakowskim Multikinie odbędzie się premiera filmu „Za duży na bajki 2” . Podczas tego wydarzenia swoją obecność zapowiedzieli aktorzy i twórcy filmu.

reklama

O filmie

Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. 

reklama

Spotkanie z aktorami

W wydarzeniu, które odbędzie się już w najbliższy czwartek, 14 marca o godzinie 18:30 wezmą w nim udział aktorzy: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Ponadto uczestnicy pokazu poznają reżysera Kristoffera Rusa, autorkę scenariusza Agnieszkę Dąbrowską oraz producenta Mikołaja Pokromskiego.

Przed filmem organizatorzy zapraszają na krótką rozmowę z gośćmi specjalnymi, a po seansie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z aktorami lub z twórcami filmu i otrzymać autografy.

Bilety dostępne są na stronie Multikina.

Zobacz także:

Na kopcu Krakusa staną do walki dwie armie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności