W centrum Krakowa powstanie nowy hotel

Autor materiały prasowe
W centrum Krakowa powstanie nowy hotel

W centrum Krakowa powstanie nowy hotel. Obiekt marki TRIBE ma zostać otwarty na wiosnę 2025r i zaoferuje gościom 168 stylowych i nowoczesnych pokoi w tym przestronny apartament.

reklama

Powstający przy ulicy Worcella w Krakowie obiekt już w 2025 roku rozpocznie działalność jako TRIBE Kraków Stare Miasto.

reklama

Inspiracją do stworzenia designu krakowskiego obiektu stał się serial Twin Peaks. Wnętrza hotelu utrzymane będą w ciemnych barwach z dużym naciskiem na klimatyczne oświetlenie, nawiązujące do stylistyki filmów Davida Lyncha. W projekcie zastosowano długie, aksamitne kurtyny, utrzymujące przestrzeń w klimacie teatralnej scenografii.

"Nowy hotel kraków wizualizacja"

Na podłogach zaproponowano charakterystyczny dla Lyncha motyw zygzaka. W przestrzeniach hotelu będzie można odnaleźć liczne plakaty filmowe polskich twórców, a także poczuć wpływy artystyczne Williama Egglestona i Edwarda Hoppera. Przestrzenie wspólne, w tym lobby, restauracja, bar i strefa rekreacyjna, zostały zaprojektowane, aby sprzyjać interakcjom i relaksowi, zachowując przy tym charakterystyczną dla marki TRIBE atmosferę.

Wnętrza zostały przemyślane tak, aby były pełne życia, aspirujące, stylowe i niezwykle funkcjonalne. Przewidziano również patio wraz z ogrodem zewnętrznym, nawiązującym do kontekstu historycznego miejsca. Za projekt wnętrz odpowiada hiszpańska pracownia Stone Desings.

Nowy Hotel zaoferuje gościom 168 stylowych i nowoczesnych pokoi w tym przestronny apartament, restaurację, bar, sale spotkań oraz strefę rekreacyjną z fitness i SPA. Wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Kraków Główny i Galerii Krakowskiej.

"Nowy hotel Kraków wizualizacja"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności