Ukradł auto warte 70 tys. zł zaparkowane na parkingu sklepu

Autor CowKrakowie.pl
Ukradł auto warte 70 tys. zł zaparkowane na parkingu sklepu

42-latek z Krakowa postanowił ukraść auto zaparkowane na parkingu jednego ze sklepów w Bieżanowie. Długo łupem się nie cieszył. Jest już w rękach policji.

reklama

10 marca br., krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Skoda zaparkowanego przed jednym z bieżanowskich supermarketów. Właściciel samochodu wycenił straty na 70 tysięcy złotych.

reklama

Rozpoczęły się poszukiwania

Śledczy natychmiast przystąpili do działań w tej sprawie, ustalając, że samochód  w dalszym ciągu może znajdować się na terenie Krakowa. Cztery dni później policjanci patrolując jedną z ulic w rejonie Bieżanowa, zauważyli poszukiwany pojazd zaparkowany na parkingu przy jednym z tamtejszych bloków.

Policjanci natychmiast podjęli interwencje, w trakcie której wylegitymowali, a następnie zatrzymali mężczyznę znajdującego się w aucie. Samochód został zabezpieczony, natomiast 42-latek wraz z policjantami udał się do policyjnej jednostki, gdzie przeprowadzono z nim dalsze czynności. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Sparaliżował ruch tramwajów. Później próbował oszukać strażników miejskich

Zamawiamy pogodę! Wielkie Widowisko Plenerowe odbędzie się na Wiśle

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności