Takiej kawiarni jeszcze w Krakowie nie było. Otwarcie w tym tygodniu

materiały prasowe
Takiej kawiarni jeszcze w Krakowie nie było. Otwarcie w tym tygodniu

Najbardziej instagramowa kawiarnia EL&N London zostanie otwarta w Krakowie. Na gości czekać będzie 146 miejsc siedzących i 330 metrów kwadratowych, na których będzie można zrobić wymarzone zdjęcie, napić się kawy, dobrze zjeść, ale i zorganizować spotkanie ze znajomymi. 

reklama

Od czwartku, 21 marca przy ul. Sławkowskiej 3 będzie można odwiedzić miejsce opisywane jako najbardziej instagramowa kawiarnia na świecie – EL&N London. Kultowy już różowy lokal, który posiada filie na całym świecie, zachęca pysznym i pięknie podanym jedzeniem oraz niezwykłym wnętrzem. Podobno nie można stąd wyjść bez choćby jednego zdjęcia!

reklama

EL&N to skrót od „Eat, Live & Nourish”. Pochodząca z Londynu sieć kawiarni posiada już 34 filie na całym świecie – oprócz UK, także w Niemczech, Francji, Włoszech, a nawet Malezji czy Katarze. Jesienią ubiegłego roku marka otworzyła lokal Warszawie, teraz przyszedł czas na Kraków. Na mieszkańców i turystów czeka smaczne jedzenie i wyśmienite kawy, a to wszystko w nietuzinkowym wnętrzu, obok którego trudno przejść obojętnie.

"EL&N London"

Nie bez powodu EL&N London jest znana jako jedna z najbardziej instagramowych kawiarni na świecie. Inspiracją do stworzenia przestrzeni były wnętrza dworców z początków XX wieku. Można tam znaleźć m.in. przedział dawnego wagonu kolejowego czy kasę biletową. Nie brakuje także neonów oraz kwiatowych ścian i sufitów. Dodajmy do tego kolor różowy oraz zielony i mamy wymarzone miejsce na sesję zdjęciową.

– Nasze kawiarnie tworzymy, łącząc pasję do pięknie podanego i pysznego jedzenia oraz niesamowitych wnętrz. Bardzo się cieszę, że możemy przynieść do Krakowa kawałek Londynu – mówi założycielka EL&N, Alexandra Miller.

Krakowskiej kawiarni niezwykłości dodaje również lokalizacja w XVI-wiecznej kamienicy przy ul. Sławkowskiej 3, gdzie na gości czekają dwie sale z odrestaurowanymi oryginalnymi murami, wkomponowanymi w instagramowy design EL&N, gdzie do dekoracji użyto ponad 20 tys. kwiatów.

Lokal w Krakowie to aż 146 miejsc siedzących i 330 metrów kwadratowych, na których będzie można zrobić wymarzone zdjęcie, napić się kawy, dobrze zjeść, ale i zorganizować spotkanie ze znajomymi. Kawiarnia idealnie sprawdzi się na śniadanie i brunch, a także imprezy okolicznościowe, takie jak baby shower, wieczór panieński czy spotkania prasowe i biznesowe. W cieplejsze dni do dyspozycji gości będzie również ogródek.

"EL&N London"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności