Sieć sklepów Kaufland obniża ceny ponad tysiąca produktów

materiały prasowe
Sieć sklepów Kaufland obniża ceny ponad tysiąca produktów

Sieć sklepów Kaufland obniża na Wielkanoc ceny ponad tysiąca produktów i rusza z nową kampanią. Obniżki sięgają nawet 20%, a z promocji można skorzystać do 17 kwietnia.

reklama

„Świąteczny wybór w niskich cenach” to nowe hasło kampanii wielkanocnej Kaufland. Sieć zachęca do przedświątecznych zakupów.

reklama

Asortyment dostępny w ofercie sieci obejmuje jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach, a na dodatkowe promocje mogą liczyć uczestnicy programu lojalnościowego Kaufland Card. To przede wszystkim artykuły spożywcze, a wśród nich szeroki wybór mięs, wędlin oraz tradycyjnych słodkich wypieków, które królują na wielkanocnych stołach. Obniżone ceny dotyczą także mniej typowych dla tych świąt, ale coraz bardziej popularnych owoców egzotycznych oraz owoców morza.

Wśród świątecznych smakołyków przygotowanych przez sieć znajdują się także słodycze marki własnej K-Oster Edition, która zadebiutowała w ubiegłym roku. Linia ta obejmuje wielkanocne czekoladowe smakołyki w kształcie zajączków, kurczaczków czy jajeczek.

Szczegóły na temat wielkanocnej propozycji sieci Kaufland można znaleźć w cotygodniowej gazetce, a także w specjalnym katalogu świątecznym obowiązującym od 14 do 30 marca.

Poza ofertą wielkanocną Kaufland obniżył ceny ponad 1000 produktów. Obniżki sięgają nawet 20%, a z promocji można skorzystać do 17 kwietnia. Pełna lista artykułów znajduje się na stronie https://www.kaufland.pl/oferta/1000-taniej.html.

Zobacz także:

Co dalej z OBI na Wielickiej?

W sobotę uruchomione zostaną nowe przystanki komunikacji miejskiej

Koniec z obniżką VAT na podstawowe produkty spożywcze

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności