Remont ul. Lublańskiej [HARMONOGRAM PRAC]

Autor CowKrakowie.pl
Remont ul. Lublańskiej [HARMONOGRAM PRAC]

Zarząd Dróg Miasta Krakowa zapowiada remont nawierzchni na ul. Lublańskiej. Pierwsze prace mają rozpocząć się od następnego tygodnia. Zadanie zrealizowane zostanie w ramach programu modernizacji dróg, a jego koszt to ok. 1,3 mln zł.

reklama

Zgodnie z zapowiedziami urzędników ul. Lublańska zostanie wyremontowana. Drogowcy pojawią się na odcinku od al. 29 Listopada do Czereśniowej (kierunek Nowa Huta). Ekipy wyremontują także zatokę autobusową oraz chodnik.

reklama

Harmonogram prac remontu ul. Lublańskiej

Prace będą etapowane. Największe zmiany w organizacji ruchu pojawią się podczas ostatniego etapu – ulica Lublańska zostanie wtedy wyłączona z ruchu. Na czas robót w nową lokalizację zostanie przesunięty przystanek autobusowy Opolska Estakada – na skrzyżowanie z ul. Czereśniową.

  • etap 1 – od środy, 20 marca do środy, 10 kwietna br. –

zakres: prace brukarskie, frezowanie, remont zatoki, wykonanie nawierzchni do warstwy wiążącej na jednym z dwóch pasów ruchu ul. Lublańskiej (kierunek Nowa Huta), przejezdność zachowana,

  • etap 2 – od czwartku, 11 do wtorku, 30 kwietnia br. – 

zakres: prace brukarskie, frezowanie, wykonanie nawierzchni do warstwy wiążącej, na jednym z dwóch pasów ruchu ul. Lublańskiej (kierunek Nowa Huta), przejezdność zachowana,

  • etap 3 – od środy, 1 maja do niedzieli, 5 maja br. –

zakres: prace brukarskie przy ul. Czereśniowej oraz wykonanie warstwy ścieralnej na całym fragmencie Lublańskiej (od al. 29 Listopada do Czereśniowej), całkowite zamknięcie remontowanego fragmentu ul. Lublańskiej, wyznaczone zostaną objazdy.

Zobacz także:

W Wieliczce zorganizowany zostanie rajd

„Basen” na budowie nowej linii tramwajowej do Mistrzejowic [VIDEO]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności