Pseudokibic zatrzymany. Sąd zastosował wobec 31-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy

materiały policyjne
Pseudokibic zatrzymany. Sąd zastosował wobec 31-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy

Policjanci zapowiadają „zero tolerancji” dla pseudokibiców. Kilka dni temu został zatrzymany 31-latek. Mężczyzna najbliższy czas spędzi za kratkami. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

reklama

Na początku marca br. policjanci z uzyskali informację, że na terenie Podgórza samochodem marki opel może poruszać się mężczyzna ze środowiska pseudokibiców, który zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Krakowa. W godzinach popołudniowych funkcjonariusze obserwujący ten teren zauważyli pojazd, którym mógł przemieszczać się podejrzewany mężczyzna.

reklama

Mężczyzna zachowywał się nerwowo

W rejonie pętli autobusowej na terenie Podgórza kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej wytypowany samochód.  Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę opla, którym okazał się 31-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. W trakcie kontroli okazało się, że 31-latek posiadał przy sobie zaklejoną kopertę ze znaczną ilością pieniędzy w obcej walucie. Mężczyzna nie był w stanie w logiczny sposób wytłumaczyć pochodzenia ujawnionych pieniędzy.

Przeszukano miejsce zamieszkania

Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania. Tam podczas przeszukania ujawnili blisko 5 kg mefedronu, ecstasy, marihuany oraz przedmioty służące do porcjowania środków odurzających. 31-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz czynienia przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu.

Sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Skawina. Sprawca wyjął nóż i zagroził pracownikowi sklepu. Dostał dozór…

W centrum Krakowa powstaje hotel. Inspiracją stał się serial Twin Peaks [ZDJĘCIA]

Na kopcu Krakusa staną do walki dwie armie

"narkotyki"
Fot. Policja
"Narkotyki"
Fot. Policja
"Dużo gotówki na stole"
Fot. Policja
"spora suma pienięczy"
Fot. Policja
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności