Poszukiwani są świadkowie. Komunikat do kierowców, którzy mają kamerkę w aucie

Autor CowKrakowie.pl
Poszukiwani są świadkowie. Komunikat do kierowców, którzy mają kamerkę w aucie

Funkcjonariusze policji poszukują kierowców, którzy posiadają kamerkę samochodową. Obecnie trwają czynności identyfikacyjne sprawców kradzieży z włamaniem, które miało miejsce na terenie Niepołomic.

reklama

Policjanci prowadzą czynności dotyczące kradzieży z włamaniem do domu mieszkalnego w Niepołomicach dnia 13.03.2024r. Sprawcami mogą być osoby narodowości romskiej lub gruzińskiej, które poruszały się ciemnym pojazdem typu sedan.

reklama

Prośba do kierowców

Śledczy analizują zebrane dowody, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w środę 13.03.24 br. pomiędzy godziną  12:30, a godziną 14.00 jechali ulicą Pociągów Pancernych, Wroniarka lub drogą wojewódzką numer 964 w Niepołomicach. Na nagraniu z kamerki samochodowej może znaleźć się szczegół, który pomoże w ustaleniu sprawców przestępstwa lub pojazdu którym się poruszali.

Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP w Wieliczce lub Komisariatu Policji w Niepołomicach pod numer telefonu 47 83 41 238, 47 83 41 111.

Zobacz także:

Poszukiwana jest czarownica. Przy drodze stoi wagon więzienny [ZDJĘCIA]

Takiej kawiarni jeszcze w Krakowie nie było. Otwarcie w tym tygodniu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności