Ogłoszono artystów, którzy wystąpią na festiwalu w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Ogłoszono artystów, którzy wystąpią na festiwalu w Krakowie

To oni zagrają Santander Letnie Brzmienia 2024 w Krakowie. Organizator wydarzenia ogłosił artystów, którzy w tym roku pojawią się na festiwalu.

reklama

Festiwalowa trasa Santander Letnie Brzmienia powraca do Krakowa i po raz kolejny zagości przy Parkowej. Pierwszy weekend lipca będzie okazją do podróży przez różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, muzykę doskonale znaną z rozgłośni radiowych, po brzmienia bardziej alternatywne.

reklama

Na scenie pojawi się świętujący 15-lecie kariery artystycznej Mrozu, dla którego będzie to kolejne lato z Santander Letnie Brzmienia oraz mogący pochwalić się, aż ośmioma nominacjami do nagrody Fryderyk 2024 za album „Pracownia”, Vito Bambino. Powraca też wyjątkowy projekt specjalny BABIE LATO w składzie Brodka, Margaret i Rosalie. Artystki reprezentują szeroki wachlarz gatunków, od popu, przez rap po muzykę housową i new disco, z sentymentalnymi odniesieniami do ikonicznych brzmień końcówki lat 90. i 2000.

 Santander Letnie Brzmienia to też muzyka artystów i artystek, dla których koncertowe lato to od lat udział w tym wydarzeniu. W tym roku ponownie zagra Zalewski, który pracuje nad nową płytą i Kacperczyk, których album „Pokolenie Końca Świata” podbiło serca publiczności oraz gwiazdy zeszłorocznej edycji festiwalu Margaret i DariazeŚląska. Premierowo zagrają też wracający po przerwie Łąki Łan, Poluzjanci pracujący nad nową, czwartą płytą oraz Sorry Boys z ujmującą Belą Komoszyńską wyśpiewującą przebojowe „Absolutnie, absolutnie”. 

 Koncerty będą wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. Nie zabraknie również strefy warsztatowej i chilloutowej dającej okazje do twórczej zabawy. Spotkajmy się, posłuchajmy najlepszej polskiej muzyki, przetańczmy letnie wieczory w doskonałej atmosferze.

Więcej informacji wraz z harmonogramem festiwalowych przystanków na stronie www.letniebrzmienia.pl

"Letnie brzmienia kraków Parkowa"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności