Norweska supergwiazda zagra w Krakowie. Ogłoszono nowy koncert

Autor CowKrakowie.pl
Norweska supergwiazda zagra w Krakowie. Ogłoszono nowy koncert

Norweska supergwiazda ogłosiła swoją trasę koncertową. Artystka wystąpi także w naszym mieście – koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Norweska supergwiazda art-popu AURORA zapowiada nowy album “What Happened to the Heart?” i ogłasza trasę, która obejmie koncert 23 września 2024 roku w TAURON Arena Kraków.

reklama

Pochodząca z Norwegii 27-latka sprzedała w swojej karierze już ponad milion albumów, a jej piosenki odtworzono 2,6 miliarda razy. Jej poprzednia płyta “The Gods We Can Touch” (2022) poza świetnymi wynikami i recenzjami przyniosła także inne imponujące sukcesy. Akompaniująca jej książka o tym samym tytule rozeszła się w nakładzie 14 000 egzemplarzy. Błyskawicznie wyprzedała się też większość koncertów promujących wydawnictwo, w tym 4 występy w Polsce, a także cała brytyjska część trasy, łącznie z występem w londyńskim Hyde Parku obok Adele.

AURORA w Krakowie – bilety

AURORA wystąpi w 23 września 2024 r. w TAURON Arenie Kraków. Bilety w cenach od 189 zł trafią do ogólnej sprzedaży 5 kwietnia o godzinie 10:00 na Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz także:

IKEA ma dobrą informację dla mieszkańców Wieliczki

Nowa inwestycja. Mieszkańcy zyskają kolejną linię tramwajową

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności