Na fasadzie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich wyświetlony zostanie mapping

Autor CowKrakowie.pl
Na fasadzie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich wyświetlony zostanie mapping

W tym roku obchodzona będzie 19. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Z tej okazji w Krakowie zorganizowane zostaną wydarzenia m.in. mapping na fasadzie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.

reklama

2 kwietnia będziemy obchodzić 19. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. W tym roku w programie przewidziano m.in. zwiedzenie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich z przewodnikiem, które rozpocznie się o godz. 18.00. Będzie to okazja do poznania domu, w którym przez lata mieszkał przyszły papież, jego oczyma. Chętnych do udziału prosimy o gromadzenie się przy pomniku św. Jana Pawła II na dziedzińcu Kurii Metropolitalnej.

reklama

O godz. 19.00 w Sali Okna Papieskiego rozpocznie się projekcja filmu „Świadectwo”, ekranizacji wspomnień metropolity krakowskiego seniora, kard. Stanisława Dziwisza. Kontynuacją będzie spotkanie z wieloletnim papieskim fotografem, Adamem Bujakiem, który podzieli się świadectwem swojej pracy u boku Karola Wojtyły.

Mappinng

O godzinie 21.00 na fasadzie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich wyświetlony zostanie okolicznościowy mapping, przybliżający postać Ojca Świętego oraz jego nauczanie.

Zobacz także:

Nieśli krzyż ulicami Nowej Huty [ZDJĘCIA]

Na ulice Krakowa wyjechała nowa linia autobusowa nr 108 [TRASA, PRZYSTANKI]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności