Multikino Kraków. Na premierze filmu pojawią się aktorzy

Autor CowKrakowie.pl
Multikino Kraków. Na premierze filmu pojawią się aktorzy

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie w krakowskim Multikinie. Już 14 marca odbędzie się specjalny pokaz filmu „Za duży na bajki 2”. Gośćmi specjalnymi będą aktorzy i twórcy produkcji.

reklama

Fani filmu „Za duży na bajki” mogą mieć powody do zadowolenia. Już za kilka dni w krakowskim Multikinie odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz – swoją wizytę zapowiedzieli aktorzy i twórcy.

reklama

O filmie

Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. 

Spotkanie z aktorami w Multikinie Kraków

Pokaz „Za duży na bajki 2” z udziałem aktorów i twórców odbędzie się 14 marca o godzinie 18:30.

W wydarzeniu wezmą udział aktorzy: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Ponadto uczestnicy pokazu poznają reżysera Kristoffera Rusa, autorkę scenariusza Agnieszkę Dąbrowską oraz producenta Mikołaja Pokromskiego.

Przed filmem organizatorzy zapraszają na krótką rozmowę z gośćmi specjalnymi, a po seansie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z aktorami lub z twórcami filmu i otrzymać autografy.

Bilety dostępne są na stronie Multikina.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować. Zobacz koniecznie:

Do Krakowa wraca dwudniowy muzyczny festiwal. Już w lipcu!

Ryanair ogłosił największy w historii rozkład lotów z i do Krakowa

Na Małym Rynku zorganizowany zostanie kiermasz. Znamy program

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności