Kraków. Mężczyzna onanizował się na oczach spacerujących matek z dziećmi

Autor CowKrakowie.pl
Kraków. Mężczyzna onanizował się na oczach spacerujących matek z dziećmi

W ręce krakowskich policjantów wpadł ekshibicjonista, który obnażał się i onanizował na oczach spacerujących matek z dziećmi.

reklama

Kilka dni temu policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że straszy mężczyzna, na skwerze w okolicach jednego z krakowskich parków obnaża się i onanizuje na oczach spacerujących matek z dziećmi. Niezwłocznie we wskazany rejon skierowano patrole. Zgłaszająca podała rysopis mężczyzny policjantom, którzy przyjechali na interwencję i przekazała, że chwilę wcześniej oddalił się.

reklama

Rozpoczęły się poszukiwania

Funkcjonariusze natychmiast udali się w poszukiwaniu mężczyzny, sprawdzili okoliczny rejon, jednak nie ujawnili osoby odpowiadającej podanemu rysopisowi. Do pracy wkroczyli kryminalni. W wyniku ich pracy operacyjnej wytypowali mężczyznę podejrzewanego o te czyny oraz zebrali w tej sprawie materiał dowodowy.

Dzięki temu 11 marca br. 52-letni mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu i usłyszał zarzut prezentowania i wykonania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Kraków dołącza do akcji. Zgaszą światła

Festiwal Roślin Kraków 2024 odbędzie się w nowej lokalizacji. Wstęp bezpłatny

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności