Kopał po drzwiach komisariatu i wyzywał policję

Autor CowKrakowie.pl
Kopał po drzwiach komisariatu i wyzywał policję

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w komisariacie na terenie Słomnik. Pijany mężczyzna kopał po drzwiach i wyzwał policję. Teraz za swoje zachowanie musi odpowiedzieć.

reklama

26 marca br. w godzinach popołudniowych w komisariacie na terenie Słomnik stawił się mężczyzna, który w rozmowie prowadzonej z holu przez domofon z oficerem dyżurnych zachowywał się agresywnie. Mężczyzna domagał się wpuszczenia na teren komisariatu bez podania konkretnego powodu swojej wizyty, wykrzykując przy tym wulgaryzmy kierowane pod adresem policji. Następnie awanturnik podszedł do oszklonych drzwi wyjściowych i z całych sił zaczął je kopać, uszkadzając przy tym szybę. Wandal natychmiast został przez policjantów zatrzymany.

reklama

Okazał się nim kompletnie pijany 42-latek ze Słomnik. Agresor trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Kolejnego dnia, po wytrzeźwieniu, usłyszał w komisariacie zarzut uszkodzenia mienia, powodując straty w wysokości ponad 2 tysięcy złotych. Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci zabezpieczyli od podejrzanego mienie w kwocie tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo 42-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

"Zniszczone drzwi"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności