Komunikat policji. Rolnicy w środę zablokują Kraków!

Autor CowKrakowie.pl
Komunikat policji. Rolnicy w środę zablokują Kraków!

W najbliższą środę mieszkańcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu drogowym w związku z zapowiadanym protestem rolników.

reklama

20 marca br., w Krakowie wystąpią duże utrudniania w ruchu drogowym, związane z zapowiadanym protestem rolniczym. Według uzyskanych informacji do Krakowa może przyjechać nawet ponad dwa tysiące pojazdów uczestniczących w proteście. Utrudnień w ruchu w tym dniu można spodziewać się już od godzin porannych w różnych częściach miasta. Utrudnienia te będą występować przede wszystkim na głównych ulicach wjazdowych do Krakowa.

reklama

Z policyjnych ustaleń wynika, że:

– od strony północnej, protestujący wjadą do Krakowa al.29 Listopada, a następnie ul. Lubomirskiego udadzą się do Ronda Mogilskiego, które to ma być miejscem zbiórki uczestników protestu.

-od strony wschodniej utrudnienia wystąpią m.in. na ul. Igołomskiej, al. Jana Pawła II oraz ul. Mogilskiej.

– od strony południowej natomiast pojazdy uczestniczące w proteście mają poruszać się ulicami Herberta, Turowicza, Tischnera, natomiast na drodze nr 776 do protestujących dołączy grupa nadjeżdżająca od ul. Wielickiej. Następnie pojazdy II obwodnicą udadzą się w kierunku Mostu Kotlarskiego, ul. Kotlarskiej, Ronda Grzegórzeckiego i Ronda Mogilskiego.

W związku z zapowiadaną bardzo dużą ilością pojazdów uczestniczących w proteście można spodziewać się, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić również w innych częściach miasta oraz na ulicach dojazdowych do dużych skrzyżowań. Apelujemy do mieszkańców oraz osób, które w tym dniu będą odwiedzać małopolską stolicę o wybranie środka komunikacji zbiorowej w celu przemieszczania się po mieście. 

Zobacz także:

Poszukiwana jest czarownica. Przy drodze stoi wagon więzienny [ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności