Do Krakowa wraca Brussels Airlines. Inauguracyjny rejs odbędzie się w niedzielę

Autor CowKrakowie.pl
Do Krakowa wraca Brussels Airlines. Inauguracyjny rejs odbędzie się w niedzielę

Linia lotnicza Brussels Airlines wraca do Krakowa. Już w najbliższą niedzielę, 31 marca odbędzie się inauguracyjny rejs.

reklama

Inauguracyjny rejs na tej trasie  wystartuje 31.03. 2024 roku. Bezpośrednie loty do Brukseli odbywać się będą cztery razy tygodniowo: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

reklama

Bardzo się cieszymy, że należące do  grupy Lufthansa linie Brussels Airlines powrócą po przerwie na krakowskie lotnisko. W sezonie Lato 2024  możemy ponownie polecieć z Krakowa do Brukseli.”- powiedział Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport.

Stolica Brukseli to miasto międzynarodowych instytucji ale też wyjątkowych zabytków, które warto zobaczyć takich jak La Grand-Place ,gdzie najwyborniej smakuje belgijska czekolada. Dla turystów kochających dalekie podróże lotnisko w Brukseli może stać się portem przesiadkowym dla wielu  miejsc na całym świecie. Mamy nadzieję, że połączenie ożywi także kontakty biznesowe między Krakowem a Brukselą.”- dodał Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport. 

Jesteśmy podekscytowani możliwością ogłoszenia ponownego wprowadzenia lotów Bruksela Airlines pomiędzy Krakowem a Brukselą, łączących dwa tętniące życiem i dynamiczne miasta. Ta ekspansja nie tylko wzmacnia naszą obecność na rynku, ale także sprzyja silniejszym powiązaniom biznesowym pomiędzy Belgią a Polską. Jesteśmy podekscytowani zaoferować podróżnym wygodny i skuteczny sposób dotarcia do stolicy Europy, jeszcze bardziej zwiększając nasze zaangażowanie w zapewnianie wyjątkowych usług i połączeń.” – Rhonen Azoulay, dyrektor generalny Lufthansa Group w Czechach i Polsce

Zobacz także:

Sezon LATO 2024. Nowe kierunki z krakowskiego lotniska

Zaplanowano wyjątkowe wydarzenie przed NCK [ATRAKCJE]

Na tej ulicy dochodzi najczęściej do wypadków. Policja bierze się za kierowców

Podwyżka cen za przejazd płatnym odcinkiem A4 [INFORMATOR]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności