Cyrk Safari odwiedzi Kraków. Przed nami spektakl sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo”

materiały partnera
Cyrk Safari odwiedzi Kraków. Przed nami spektakl sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo”

Cyrk Safari odwidzi Kraków z swoim nowym programem sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo”. Przed nami niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna fuzja sztuki cyrkowej. Nie może Was zabraknąć!

reklama

Mieszkańców Krakowa i okolic zapraszamy już 9 i 10 marca 2024 na nasze przedstawienia. W tym roku prezentujemy Państwu całkowicie nową produkcję naszego Cyrku Safari. Spektakl sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo” to niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna fuzja sztuki cyrkowej.

reklama

Międzynarodowy skład artystów z Hiszpanii, Ukrainy, Francji, Kenii i Polski przedstawi i zachwyci klasyką sztuki cyrkowej w świeżym wydaniu!

Pod naszym namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej, wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance.

Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami, a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek!

Cyrk Safari przyjedzie do Krakowa w następny weekend 9-10 marca i rozstawi swój ogrzewany namiot przy ul. Stróża Rybna 19 (Stadion Płaszowianka)

Terminy spektakli:

9.03.2024 (sobota) – godz. 15:00 i 17:30

10.03.2024 (niedziela) – godz. 13:00 i 15:30

Bilety do zakupienia w dniu przedstawienia w cyrkowej Kasie od godziny 11:00.

Cyrk ma również specjalną promocję – z wydrukowanym lub znalezionym na terenie miasta kuponem (ulotką), przypada 10 złotych rabatu na każdy, zakupiony w cyrkowej Kasie bilet.

Więcej na: https://cyrk-safari.pl/

"Cyrk Safari w Krakowie"
"Cyrk Safari w Krakowie"
"Cyrk Safari w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności