Bezpłatny koncert. 300 wejściówek czeka na mieszkańców

Autor CowKrakowie.pl
Bezpłatny koncert. 300 wejściówek czeka na mieszkańców

Już za kilka dni w Nowohuckim Centrum Kultury zostanie zorganizowany koncert. Obowiązują na niego bezpłatne wejściówki. Liczba ograniczona.

reklama

Wiceprezes Rady Ministrów, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar zapraszają na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego z okazji 25. rocznicy przystąpienia Polski do NATO. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 26 marca 2024 r. o godz. 18:00 w budynku Nowohuckiego Centrum Kultury.

reklama

– 12 marca z dumą obchodziliśmy w Krakowie rocznicę 25-lecia Polski w NATO. Teraz razem z Panem Premierem Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem chcielibyśmy zaprosić Państwa na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który dopełni celebrację rocznicy wstąpienia Polski do NATO w Małopolsce – mówi wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

Odbiór zaproszeń

Wstęp na koncert po okazaniu zaproszenia. 300 bezpłatnych zaproszeń będzie dostępnych do odbioru od 20 marca w godz. 8:00-15:00 w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, ul. Basztowa 22, I piętro, pokój 119.

"Koncert nato Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności