Wielka sztuka z nową technologią zawita do Krakowa [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

Autor CowKrakowie.pl
Wielka sztuka z nową technologią zawita do Krakowa [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

Już w najbliższą sobotę, 10 lutego w Krakowie zostanie zaprezentowana nowa atrakcja. Mowa o wyjątkowej multisensorycznej wystawie VAN GOGHA.

reklama

VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki! Prace słynnego artysty zaprezentowane będą w Krakowie dzięki technologii Digital Art 360, która przeniesie widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na ekranach o powierzchni ponad 2000 m2 będzie można zobaczyć setki dzieł i dosłownie zanurzyć się w świecie obrazów.

reklama

Wszystkie prace artysty wyświetlane będą jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemienią się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Niezwykłym dodatkiem do tej wystawy będzie obszar wirtualnej rzeczywistości (VR), który pozwoli zwiedzającym na fascynującą podróż, wnikając głęboko w najbardziej rozpoznawalne dzieła VAN GOGHA.

Wystawa VINCENTA VAN GOGHA zaprezentowana zostanie w Hangarze Czyżyny, przy Os. 2 Pułku Lotniczego 26A. Ekspozycja będzie dostępna dla widzów od 10 lutego do 9 czerwca 2024r.

"Wystawa hangar czyżyny"

Godziny otwarcia

Niedziele niehandlowe – wystawa otwarta 
Poniedziałek – niedziela 10:00-20:00.
Kasa czynna i wejście na wystawę 10:00-19:00. 
Orientacyjny czas zwiedzania wystawy to około 1 – 1,5 godziny.
Ostatnie wejście na wystawę godzinę przed zamknięciem.

VAN GOGH Kraków – cennik:

"Wystawa VAN GOGH Kraków cennik"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności