W Dzielnicy IV Prądnik Biały wybudują nową drogę

Autor CowKrakowie.pl
W Dzielnicy IV Prądnik Biały wybudują nową drogę

Mieszkańcy Dzielnicy IV Prądnik Biały zyskają nową lokalną drogę. Niebawem ruszają konsultacje społeczne w sprawie tej inwestycji.

reklama

Zarząd Dróg Miasta Krakowa zapowiada konsultacje społeczne dotyczące budowy nowej drogi, która ma połączyć ul. abp. Felińskiego z al. 29 Listopada.

reklama

Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Celem konsultacji, które rozpoczną się 23 lutego jest zebranie uwag i opinii mieszkańców przede wszystkim rejonu ul. Felińskiego oraz innych interesariuszy w zakresie propozycji przebiegu inwestycji.

Formy konsultacji:

1. Formularz konsultacyjny
Formularz udostępniony od 23 lutego do zakończenia konsultacji.

2. Spotkanie konsultacyjne
Spotkanie dla mieszkańców w formule online odbędzie się w środę, 13 marca, w godz. 17.00–19.00. Spotkanie na platformie Google meet, transmitowane na profilu Facebook ZDMK – link: bit.ly/spotkanie-Felińskiego.

3. Dyżur telefoniczny
Przewidziane są dwa telefoniczne dyżury eksperckie, podczas których będzie można uzyskać szczegółowe informacje w zakresie planowanych rozwiązań projektowych. Dyżury odbędą się we wtorek, 19 marca, w godz. 10.00–12.00 oraz w środę, 20 marca, w godz. 15.00–17.00 pod numerem telefonu: 12 616 72 55.

"Nowa Droga"
Fot. ZDMK
"Nowa droga"
Fot. ZDMK
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności