W CH Bonarka został otwarty pierwszy w Polsce sklep w modelu „Nike Rise” [ZDJĘCIA]

materiały prasowe
W CH Bonarka został otwarty pierwszy w Polsce sklep w modelu „Nike Rise” [ZDJĘCIA]

Dziś, 20 lutego w Centrum Handlowym Bonarka otwarto pierwszy salon „Nike Rise” w Polsce. Dwupoziomowy sklep o powierzchni 1000 mkw. w swoim założeniu łączy bogaty świat sportu i jego różnorodnych dyscyplin z innowacyjnymi, cyfrowymi doświadczeniami i usługami.  

reklama

Międzynarodowa marka odzieży sportowej Nike wybrała Centrum Handlowe Bonarka w Krakowie na pierwszą lokalizację swojego sklepu w modelu „Nike Rise”.

reklama

Cyfrowe usługi i doświadczenia w centrum nowatorskiej koncepcji. Sklep Nike Rise został zaprojektowany tak, aby oferować kupującym interaktywne doświadczenia oraz płynne przechodzenie pomiędzy zakupami online i offline. Salon w Krakowie oferuje najnowsze obuwie i odzież sportową Nike i Jordan, a także wybór ulubionych produktów lifestylowych w kolekcjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku.

Klienci mogą skorzystać z „Footwear Fastlane”, który przedstawia nie tylko produkty, tak by klient sprawnie mógł odnaleźć najlepiej dopasowane do swoich potrzeb obuwie sportowe. W Nike Rise w Bonarce konsumenci będą mogli skorzystać również z usługi services hub, miejsce zacierające granicę między światem online i offline z usługą Click and Collect. Właścicielem i operatorem Nike Rise Bonarka jest Retailors Ltd (FOX Group), kluczowy partner Nike Stores.

Zobacz również:

Dzień Kobiet w hotelu Campanile Kraków South oraz restauracji Mucho Gusto

Marsz Równości przejdzie ulicami Krakowa. Jest już data wydarzenia

"Nike nowy sklep w Bonarce"
"Nike nowy sklep w Bonarce"
"Nike nowy sklep w Bonarce"
"Nike nowy sklep w Bonarce"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności