Ukradł kamerę, która cały czas rejestrowała obraz

Autor CowKrakowie.pl
Ukradł kamerę, która cały czas rejestrowała obraz

Takiego obrotu spraw raczej nie spodziewał się złodziej, który ukradł działającą kamerę. Urządzenie cały czas rejestrowało obraz. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów.

reklama

Pod koniec stycznia policjanci zostali powiadomieni o kradzieży kamery wraz z kartą SIM o wartości 900 złotych. Kamera była założona na słupie, znajdującym się na terenie prywatnej działki w gminie Mogilany. Okazało się jednak, że obraz skradzionej kamery wciąż jest aktywny i nagrywany.

reklama

Policjanci dokładnie przeanalizowali nagranie i podążając drogą, którą przemierzył złodziej, a która to przedstawiała głównie chodnik lub drogę, zlokalizowali okolice, do której się udał. Będąc już na miejscu, funkcjonariusze szybko wytypowali zuchwalca, którym okazał się dobrze im znany 42-latek z gminy Mogilany, wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa.

W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli skradziony łup.  
42-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, do czego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 7,5 roku więzienia, bo czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy.

Zobacz także:

Niecodzienna akcja w Krakowie. Strażak czołgał się ok. 40 metrów ciasną rurą

Funkcjonariusze ujawnili plantację marihuany. Brazylijczyk ma teraz spore problemy

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności