SOKOŁOWSKI i SZUMY w Krakowie! 

materiały prasowe
SOKOŁOWSKI i SZUMY w Krakowie! 

Już w najbliższą sobotę zapowiada się kolejny koncert w Krakowie. W Klubie Zaścianek wystąpi Krzysiek Sokołowski znany jako wokalista Nocnego Kochanka.

reklama

Trasa koncertowa „ALTER EGO” jest serią koncertów promujących debiutancki album SOKOŁOWSKIEGO „Taki jak ja”. 

reklama

Krzysiek Sokołowski znany jako wokalista Nocnego Kochanka ukazuje słuchaczom swoje ukrywane dotychczas oblicze. Debiutancki album pod tytułem „Taki jak ja” jest początkiem solowej działalności pod szyldem SOKOŁOWSKI.  Płyta jest oderwaniem od wizerunku śmieszka, który towarzyszył artyście w ostatnich latach. Na krążku znajduje się 10 kompozycji, zawierających spektrum niebłahych emocji  i odsłaniających nieznaną dotąd odbiorcom wrażliwość SOKOŁOWSKIEGO.

„Mając jakieś 20 lat, marzyłem o nagraniu płyty rockowo-metalowej z poważnymi tekstami po polsku. No, dobra, początkowo myślałem wyłącznie o albumie metalowym — w tamtym czasie nie istniała dla mnie muzyka inna niż heavy metal. Po prawie 10 latach śmieszkowania, postanowiłem wrócić do mojego marzenia z dawnych czasów. Odkurzyłem swoje wybrane kompozycje odkładane do szuflady przez lata i spojrzałem na nie, mając nieco bardziej otwartą głowę” – opowiada SOKOŁOWSKI.

Płyta „Taki jak ja” wydawana przez e-muzykę, jest dostępna do kupienia w przedsprzedaży pod adresem: https://bit.ly/SOKOLOWSKI_PREORDER_CD

SZUMY to trio, które powstało z chęci stworzenia w muzyce czegoś nieszablonowego. Siłą napędową jest dla nich odczuwalna wszelkimi zmysłami radość z tworzenia muzyki i zarażania nią innych. Ta swoista chemia, jaka wytworzyła się od pierwszych wspólnych dźwięków połączyła muzyków z niespotykaną siłą i energią, dając impuls do spontanicznego tworzenia. Muzyka Szumów opiera się na fundamencie rytmicznym. To on wyznacza im drogę i determinuje wszystko co dzieje się później, niezależnie czy mówimy o sekcji rytmicznej, gitarze czy wokalu. Przywiązują ogromną wagę do brzmienia i cały czas poszukują tego najlepszego dla nich. Grają radośnie i szczerze bo prawda i pasja w muzyce jest wg nich najważniejsza. Zespół powstał końcem 2022 r. ale muzycy mają za sobą spore doświadczenia w innych projektach i obycie sceniczne na różnorodnych scenach.

Skład:

Adrian Burnagiel – wokal, gitara, keys, teksty

Przemek Michalik – bas

Andrzej Salamon (Andrew Andy) – perkusja

Twórczość zespołu:

Youtube: https://www.youtube.com/@Szumy.official

Spotify: https://open.spotify.com/artist/0nREt0xGVu7pgRF4MFX72m?si=K7rO-f_UTeaW8aReBsQpig&nd=1&dlsi=3869fa2859d141c0

Bieżące informacje o działalności:

Fb: https://www.facebook.com/szumy.official/

Instagram: https://www.instagram.com/szumyofficial/

Data: 10.02.2024

Miejsce: Klub Zaścianek

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/882086500093134

Bilety:

Ticketclub: https://ticketclub.pl/koncerty/sokolowski-alter-ego-klub-zascianek-krakow-2638/

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/sokolowski 

kupbilecik: https://bit.ly/SOKOLOWSKI_KUPBILECIK 

Bloczki kolekcjonerskie: https://sklep.klubstudio.pl/pl_PL/p/Sokolowski-10.02.2024-Bilet-Kolekcjonerski/195

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności