Rondo Barei. Kobietę zaniepokoił widok młodego mężczyzny. Potrzebował pomocy

Autor CowKrakowie.pl
Rondo Barei. Kobietę zaniepokoił widok młodego mężczyzny. Potrzebował pomocy

Wielkie brawa należą się kobiecie, która nie była obojętna na widok młodego mężczyzny, który przebywał na przystanku na rondzie Barei. Okazały się, że ten człowiek potrzebuje pilnie pomocy.

reklama

O całej sytuacji, która miała miejsce w poniedziałek poinformowała krakowska straż miejska. Po godzinie 17:00 dyżurny przyjął zgłoszenie z ronda Barei. Zgłaszającą była oczekująca na przyjazd autobusu kobieta, którą zaniepokoił widok młodego mężczyzny leżącego na ławce przystankowej.

reklama

Z uwagi na fakt, że wskazany przez nią przystanek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie naszej komendy, strażnicy byli na miejscu dosłownie chwilę później. Zastali tam 24-latka w towarzystwie osoby zgłaszającej. Był bardzo blady i uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Jego mowa była spowolniona. Zapytany, jak znalazł się w tym miejscu stwierdził, iż po opuszczeniu autobusu bardzo słabo się poczuł i dlatego położył się na ławce. Przekazał również, że miał coś w rodzaju ataku drgawek, ale szczegółów nie pamięta – relacjonują strażnicy miejscy

Funkcjonariusze położyli mężczyznę w pozycji bocznej, po czym wezwali na miejsce pogotowie. Do momentu przyjazdu ratowników monitorowali stan mężczyzny i podtrzymywali z nim kontakt słowny. Decyzją medyków został zabrany do szpitala.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Pojawi się nowa turystyczna atrakcja w Krakowie

Pijany z zakazem prowadzenia pojazdów jeździł meleksem po Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności