Rabuś z Krakowa najbliższe lata może spędzić za kratkami

Autor CowKrakowie.pl
Rabuś z Krakowa najbliższe lata może spędzić za kratkami

Kolejny sukces policjantów z Krakowa. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kradzież roweru oraz kradzież i posługiwanie się cudzą kartą bankomatową.

reklama

Jak informują mundurowi, na początku grudnia 2023 roku odebrali zgłoszenie o kradzieży roweru, do której doszło w rejonie Krowodrzy. Właściciel wycenił wówczas straty na 1200 złotych. Śledczy, którzy zajęli się tą sprawą, na podstawie zebranych dowodów ustalili osobę odpowiedzialną za zniknięcie jednośladu.

reklama

Zatrzymano 33-latka

Pod koniec stycznia krakowscy policjanci udali się do jednej z kamienic w centrum miasta, gdzie zamieszkiwać miał mężczyzna podejrzewany o kradzież. Po przybyciu pod ustalony adres, drzwi do mieszkania otworzył 33-latek, który po poinformowaniu o powodzie policyjnej wizyty został zatrzymany i przewieziony do komisariatu.

Miał więcej na sumieniu

Jak się okazało, kradzież roweru nie była jedynym przewinieniem, jakiego dopuścił się mężczyzna. Śledczy ustalili, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia ukradł on kartę bankomatową, której jeszcze tego samego dnia kilkukrotnie użył, płacąc za swoje zakupy o wartości kilkuset złotych. 

Jako że mężczyzna płacił za zakupy cudzą kartą płatniczą, oprócz zarzutów kradzieży usłyszał również zarzuty kradzieży z włamaniem.

Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Została otwarta kryta pływalnia [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

Mężczyzna onanizował się w tramwaju. To nie wszystko!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności