Przyjdź na spotkanie z Marszałkiem Szymonem Hołownią i Rafałem Komarewiczem

artykuł sponsorowany
Przyjdź na spotkanie z Marszałkiem Szymonem Hołownią i Rafałem Komarewiczem

Już w najbliższy wtorek, 27 lutego w Krakowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie Rafała Komarewicza Rafała Komarewicza, posła na Sejm RP i kandydata na prezydenta miasta Krakowa z Marszałkiem Szymonem Hołownią. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców – wstęp wolny.

reklama

Spotkanie będzie wspaniałą okazją do bezpośredniej rozmowy z posłem Rafałem Komarewiczem i przewodniczącym Szymonem Hołownią na tematy najważniejsze dla Krakowa. Mieszkańcy będą mogli podzielić się pomysłami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi naszej wspólnej przestrzeni miejskiej.

reklama

Dziękuję Rafałowi za zaproszenie, cieszę się na spotkanie z krakowianami w tak wyjątkowym miejscu jak Nowa Huta – mówi Hołownia.

"Szymon Hołownia w Krakowie"

Rafał Komarewicz podkreśla: Cieszę się ogromnie, że po raz kolejny Szymon Hołownia będzie miał okazję odwiedzić Kraków. Zaprosiłem go, aby w najbliższy wtorek razem ze mną spotkał się z tak fantastycznymi, pełnymi energii i pomysłów ludźmi jak nasi krakowianie.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i odbędzie się 27 lutego, o godzinie 18:00, w Hali HUTNIKA KRAKÓW, ul. Ptaszyckiego 4.

[artykuł sponsorowany]
"Szymon Hołownia w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności