Polska Noc Kabaretowa 2024. Już w marcu w Krakowie

Materiały prasowe
Polska Noc Kabaretowa 2024. Już w marcu w Krakowie

Takiego wydarzenia nie można przegapić. Już w marcu w TAURON Arenie Kraków wystąpią najlepsze polskie kabarety. Przed nami kolejna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej 2024.

reklama

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata.

reklama

Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących – Kabaret Nowaki.

Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu.

A co najlepsze – uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu!

Polska Noc Kabaretowa 2024 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 16 marca.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności