Nowe wybiegi dla psów w mieście. Trwają konsultacje

Autor CowKrakowie.pl
Nowe wybiegi dla psów w mieście. Trwają konsultacje

Gdzie zostaną wybudowane nowe wybiegi dla psów w Krakowie? Obecnie trwają konsultacje społeczne w tej sprawie. Ankiety zbierane są tylko do 18 lutego.

reklama

Celem konsultacji społecznych jest zebranie propozycji potencjalnych miejsc, w których będą mogły powstać nowe wybiegi dla psów. Niebawem zostanie udostępniona ankieta online, gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł się wypowiedzieć na ten temat. Przewidziano także dwa dyżury telefoniczne i otwarte spotkanie konsultacyjne, z możliwością zadawania pytań i przedyskutowywania wątpliwości.

reklama

W ramach konsultacji społecznych do 18 lutego można wypełnić ankietę online. W tym samym terminie swoje uwagi, wnioski i propozycje można zgłaszać za pomocą formularza konsultacyjnego, który w formie papierowej dostępny jest w Urzędzie Miasta Krakowa przy ul. Zabłocie 22, w siedzibie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie przy ul. Reymonta 20 oraz w siedzibach Rad Dzielnic.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres poczty elektronicznej sekretariat@zzm.krakow.pl (w formie w formie skanu lub zdjęcia), na adres siedziby Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie ul. Reymonta 20, 30-059 Kraków lub a adres ePUAP: /ZZMKrakow/SkrytkaESP Lub /ZZMKrakow/domyslna z dopiskiem „Konsultacje psich wybiegów”.

Spotkanie konsultacyjne zostało zaplanowane na 28 lutego w godz. 17.00-19.00 w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Zobacz także:

Kolejne przystanki zmienią swoje nazwy. Już od soboty

CAVALIADA Tour – finał już niebawem w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności