Nowe ogłoszenie! Amerykański zespół wystąpi w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Nowe ogłoszenie! Amerykański zespół wystąpi w Krakowie

Ogłoszono kolejny koncert, który w tym roku odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Kings of Leon, wielokrotny zdobywca nagrody Grammy i BRIT Award, powróci do Polski. Zespół zagra w naszym mieście!

reklama

Amerykański zespół wystąpi 17 lipca w TAURON Arenie Kraków. Będzie to jedyny polski występ zespołu w 2024 roku. Bilety będą dostępne w środę, 28 lutego o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl. Wcześniej, w poniedziałek o 10:00 będą je mogli kupić użytkownicy platformy Bilet Serwis zapisani do newslettera.

reklama

Uznawany przez ostatnie 20 lat za jeden z największych zespołów alternatywnego rocka, Kings of Leon właśnie wydali nowy utwór „Mustang” pochodzący z nadchodzącego, dziewiątego albumu studyjnego pt. „Can We Please Have Fun”, który ukaże się 10 maja. Bogata historia tras koncertowych zespołu obejmuje występy w roli headlinera na największych i najbardziej prestiżowych festiwalach na świecie, takich jak Coachella, Glastonbury, Roskilde i Lollapalooza w Berlinie, Sao Paulo, Chicago i Santiago, żeby wymienić tylko kilka.

"Kings of leon"

 Od debiutu w 2003 roku Kings of Leon (Caleb (gitara/wokal), Nathan (perkusja), Jared (bas) i Matthew Followill (gitara)) wydali osiem albumów: “Youth & Young Manhood” (2003), “Aha Shake Heartbreak” (2003), “Because of the Times” (2007), “Only by the Night” (2008), “Come Around Sundown” (2010), “Mechanical Bull” (2013), “WALLS” (2016), “When You See Yourself” (2021). Wszystkie te wydawnictwa sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy, a single znalazły nabywców wśród 40-milionowej rzeszy fanów na całym świecie. Wraz z wydaniem płyty „WALLS” zespół po raz pierwszy w historii zadebiutował albumem numer jeden na liście Billboard Top 200 w USA. ”Kingsi” mają na swoim koncie także osiem nominacji do nagrody Grammy, w tym trzykrotnie sięgnęli po statuetki, a także trzy nagrody NME, dwie nagrody Brit Awards i nagrodę Juno. Wszystkie ostatnie sześć albumów Kings of Leon zadebiutowało na pierwszym miejscu brytyjskich list przebojów.

Zespół Kings of Leon wystąpi 17 lipca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków.

Sprzedaż biletów startuje w środę, 28 lutego o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl. Wcześniej, w poniedziałek, 26 lutego o godzinie 10:00 wejściówki będą mogli kupić użytkownicy platformy Bilet Serwis zapisani do newslettera. Aby mieć dostęp do przedsprzedaży, należy zapisać się do newslettera na www.biletserwis.pl do północy w niedzielę, 25 lutego.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

"Kings of leon"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności