Mamy dla was zaproszenia na kolejne wydarzenie

Autor CowKrakowie.pl
Mamy dla was zaproszenia na kolejne wydarzenie

Najlepsi tancerze świata wystąpią w Krakowie. Romantyczna miłość księcia Zygfryda i księżniczki Odetty ponownie zagości w Polsce. „Jezioro łabędzie” – najbardziej znane i lubiane dzieło baletowe na świecie do muzyki Piotra Czajkowskiego przedstawione zostanie przez Ballet of Peace, w ramach którego występują czołowi tancerze świata.

reklama

Magiczne połączenie dramatu i tragedii oraz odwiecznej walki dobra ze złem – to historia opowiedziana tańcem w najsłynniejszym przedstawieniu baletowym świata  „Jeziorze łabędzim”. Opowieść rozgrywa się w pełnej świetności pałacowej sali balowej oraz nad jeziorem oświetlonym przez księżyc, po którym w idealnym szyku szybują łabędzie.

reklama

Dzięki pięknym kostiumom, wspaniałej scenografii i dekoracji ten klasyczny balet ożyje ponownie. Do tego charakterystyczna i dobrze znana muzyka Piotra Czajkowskiego sprawi, że spektakle będą magiczne.

Wydarzenie odbędzie się 15 lutego – Centrum Kongresowe ICE Kraków.

Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń. Nagrodzimy osoby, które jako pierwsze wyślą maila na adres konkurs@cowkrakowie.pl. WAŻNE! Prosimy o prawidłowe wypełnienie zgłoszenia. Wiadomości błędnie przesłane nie będą brane pod uwagę.

Prosimy w tytule wpisać: „Jezioro Łabędzie”

Nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami pierwsze pięć zgłoszeń. Na Wasze maile czekamy do 12 lutego – do końca dnia. Zwycięzców powiadomimy o wygranej i prześlemy bilety w formacie PDF najpóźniej do 14 lutego.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności