Krakowski lokal gastronomiczny chwilowo zamknięty. Klienci zatruli się?

Autor CowKrakowie.pl
Krakowski lokal gastronomiczny chwilowo zamknięty. Klienci zatruli się?

Krakowski lokal gastronomiczny bistro Charlotte, który znajduje się przy Placu Szczepańskim został tymczasowo zamknięty. Powodem są zgłaszane zatrucia pokarmowe klientów, którzy odwiedzili to miejsce.

reklama

Aktualizacja 6.02.2024. Lokal wznawia działalność. Szczegóły pod tym linkiem.

reklama

W ostatnich godzinach media obiegła informacja, że klienci krakowskiego lokalu bistro Charlotte, przy Placu Szczepańskim zgłaszają dolegliwości żołądkowe po wizycie w tym miejscu. Na chwilę obecną punkt gastronomiczny został tymczasowo zamknięty.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie bistro Charlotte. Z informacji przekazanych od przedstawiciela firmy ustaliliśmy, że do tej pory zgłosiło się 20 osób z różną skalą dolegliwości. Sprawą zajmuje się krakowski sanepid. Obecnie zostały pobrane próbki przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, której wyniki bistro ma poznać najprawdopodobniej w najbliższy wtorek.

"Zamknięty lokal"

Obecnie pracownicy po wielu wewnętrznych naradach informują, że nie jest dla nich nadal znany powód wystąpienia tej sytuacji.

Kiedy lokal zostanie otwarty? Wszystko jest w rękach sanepidu i wyników przeprowadzonych badań oraz wskazań.

Warto tutaj zaznaczyć, że w social mediach na profilu bistro Charlotte została oficjalnie przekazana informacja o wystąpieniu niecodziennego zdarzenia i opisany problem dlaczego lokal został zamknięty. Właściciele nie ukrywają zaistniałej sytuacji i proszą klientów, którzy źle się poczuli po wizycie u nich o kontakt mailowy.

Oświadczenie opublikowane na social mediach:

Charlotte
"Zamknięty lokal"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności