Kaufland podnosi wynagrodzenie

Autor CowKrakowie.pl
Kaufland podnosi wynagrodzenie

Pracownicy sieci sklepów Kaufland będą mogli liczyć na kolejną podwyżkę wynagrodzenia. Od stycznia tego roku pensja kasjerów po podwyżkach wynosi od 4500 do 5500 zł brutto. Kolejne zwiększenie wypłaty planowane jest na lipiec.

reklama

Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego w Kaufland Polska informuje, że w ciągu ostatnich 5 lat pensja na stanowisku sprzedawca-kasjer wzrosła o ponad 30%. Podwyżki nastąpiły także w 2024 roku. Od stycznia wynagrodzenie kasjerów wynosi od 4500 do 5500 zł brutto. W lipcu planowana jest kolejna podwyżka wynagrodzeń.

reklama

Benefity

Zatrudnieni w sieci Kaufland mogą liczyć dodatkowe benefity. Wśród nich jest m.in. bezpłatna, prywatna opieka medyczna, bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie (łącznie do 1100 zł rocznie)​, paczki świąteczne​, pakiety odpornościowe, wyprawki z okazji narodzin dziecka, karta MultiSport, dofinansowanie do rozwoju prywatnych pasji (do 10 000 zł), a także dodatkowa wypłata emerytalna​, grupowe ubezpieczenie na życie​ czy pomoc w trudnej sytuacji życiowej​. Dodatkowo Kaufland organizuje konkursy dla pracowników i ich dzieci oraz imprezy integracyjne i jubileuszowe.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Poza podwyżkami wynagrodzeń oraz licznymi benefitami w tym roku Kaufland zwiększył także wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, a środki te zostaną spożytkowane na potrzeby pracowników. Jak deklaruje sieć, w kolejnych latach odpis na fundusz socjalny będzie zwiększany o kolejne kwoty.

Zobacz także:

Kraków. Agresor rzucił się na policjantkę z nożem. Użyto broni

Brytyjska marka wybrała CH Bonarka. Otwarto nowy sklep w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności