Dzięki kuponowi za pobyt w hali basenowej zapłacisz 15,00 zł [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Autor CowKrakowie.pl
Dzięki kuponowi za pobyt w hali basenowej zapłacisz 15,00 zł [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Już od najbliższego poniedziałku rozpoczynają się w naszym regionie ferie 2024. W związku z tym w mieście odbywać się będzie akcja „Bezpieczny Kraków”.

reklama

Jak w latach ubiegłych dzięki akcji „Bezpieczny Kraków” w okresie 12 lutego do 23 lutego br. (od poniedziałku do piątku) dla dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku do 16 lat wydawane będą kupony uprawniające do zakupu biletu na 1,5 godzinny pobyt w hali basenowej Parku Wodnego w cenie 15,00 zł. 

reklama

Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem.

Limit dzienny wynosi 700 kuponów.

Kupony wydawane będą w obiekcie, przy windzie, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci poniżej 7 roku życia na podstawie ustnego oświadczenia rodzica (rodzic w tej sytuacji zobowiązany jest do poświadczenia swojego miejsca zamieszkania na terenie Krakowa), w godz. od 8:00 do rozładowania kolejki (lub do wyczerpania limitu).

Po rozładowaniu kolejki do godz. 10:00, jeżeli zostaną kupony, będzie je można odebrać w Informacji Parku Wodnego (parter).

W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+.

Odbiór kuponów rabatowych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ odbywa się w Informacji Parku Wodnego w godzinach 8.00 – 10.00.

Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi posiadać dokument w postaci Kart Rodzinnych wszystkich osób, dla których chce pobrać kupon.

Zobacz także:

Wielka sztuka z nową technologią zawita do Krakowa [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności