Do Krakowa wraca dwudniowy muzyczny festiwal. Już w lipcu!

Autor CowKrakowie.pl
Do Krakowa wraca dwudniowy muzyczny festiwal. Już w lipcu!

Kolejne muzyczne wydarzenie odbędzie się już w lipcu w naszym mieście. Przed nami Santander Letnie Brzmienia 2024 w Krakowie.

reklama

Santander Letnie Brzmienia, po sukcesie festiwalowej formuły, kontynuuje weekendowe spotkania z najlepszą polską muzyką i obiecuje jeszcze więcej niezapomnianych chwil. Publiczność czeka prawdziwy koncertowy maraton, nowe atrakcje i letnie festiwalowe doświadczenia.

reklama

Wśród artystów i artystek występujących na letniobrzmieniowych scenach, znajdą się najlepsi polscy wykonawcy, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych – od popu, rocka, po muzykę z ulubionych rozgłośni radiowych, którzy rozgrzeją atmosferę.

W Krakowie na Santander Letnie Brzmienia odbędzie na Parkowej się 5 i 6 lipca. Zarezerwuj karnet w najniższej cenie na www.letniebrzmienia.pl.

Przypomnijmy, że do tej pory na wydarzeniu wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Natalia Kukulska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Margaret, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka. Tegoroczny program, który poznamy w marcu, będzie równie przebojowy i porywający do tańca.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze ogłoszenia artystów.

Zobacz również:

Tutaj lubią wypoczywać mieszkańcy Krakowa [ZDJĘCIA]

Harlem Globetrotters. Już niebawem niesamowite widowisko w Krakowie

Nowe ogłoszenie! Amerykański zespół wystąpi w Krakowie

"Letnie Brzmienia"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności