Dmuchany tor przeszkód dostępny będzie na krakowskim basenie

Autor CowKrakowie.pl
Dmuchany tor przeszkód dostępny będzie na krakowskim basenie

Świetna atrakcja pojawi się w najbliższym tygodniu na krakowskim basenie przy ul. Filipa Eisenberga 4. Mieszkańcy będą mogli sprawdzić się na dmuchanym torze przeszkód. A to wszystko w cenie biletu wstępu na pływalnię.

reklama

Dmuchany tor przeszkód o długości 17 metrów zostanie zamontowany na basenie sportowym, który ma głębokość od 130-180cm). Skorzystają z niego mogą wszystkie dzieci powyżej 6 r. ż., młodzież oraz dorośli umiejący pływać.

reklama

Atrakcje dla młodszych

Dla młodszych oraz mniej doświadczonych przygotowano zjeżdżalnię oraz elementy koszykówki i siatkówki wodnej w basenie rekreacyjnym (głębokość 80-120cm). Na pływalni dostępny jest także brodzik dla maluchów oraz jacuzzi.

Na pływalni obowiązują czepki pływackie. Dzieci poniżej 13 r.ż. mogę wejść tylko pod opieką os. pełnoletniej.

Dostępność toru przeszkód

Tor i inne dmuchane atrakcje będą dostępne przez cały tydzień 12-18.02 w godzinach otwarcia obiektu, tj:
od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-22:30 oraz od soboty do niedzieli w godzinach 08:00-22:00. Przed przyjściem prosimy koniecznie o zapoznanie się z harmonogramem.

Na basenie prowadzone są zajęcia zorganizowane przez grupy zorganizowane. W związku z tym atrakcje w niektórych godzinach mogą być niedostępne. Harmonogram Basenu na 12-18.02 będzie opublikowany pod tym linkiem

Cennik biletów na basen:

"Tor przeszkód na basenie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności