Brytyjska marka wybrała CH Bonarka. Otwarto nowy sklep w Krakowie

materiały prasowe
Brytyjska marka wybrała CH Bonarka. Otwarto nowy sklep w Krakowie

Kraków dołączył do grona miast, których mieszkańcy odwiedzić mogą salon odzieży sportowej JD Sports. Sklep został otwarty w Centrum Handlowym Bonarka. Brytyjska marka JD Sports prowadzi blisko 3300 sklepów w 29 krajach na świecie.

reklama

Sklep ma powierzchnię 397 mkw., zlokalizowany jest na poziomie +1. Multibrandowa placówka to królestwo topowych produktów Nike,Jordan, adidas, Vans, The North Face czy Hoodrich. Znaleźć w nim można odzież typu footwear i apparel sportowy, w stylu sporty, streetwear, outdoor i athleisure. To bogactwo wyboru dla klientów na co dzień wybierających wygodniejszy, ale wciąż stylowy outfit.

reklama

Pojawienie się w Krakowie salonu JD Sports, to również okazja zdobycia produktów, z których wiele było do tej pory dla mieszkańców małopolski niedostępnych jak odzież marki Hoodrich. W sklepie są również dostępne towary sygnowane symbolem „Only At JD”. Są to najnowsze, limitowane kolekcje najpopularniejszych sportowych firm w niepowtarzalnych odsłonach do kupienia tylko w salonach JD Sports. W krakowskiej Bonarce dostępną są również dedykowane sylwetki największych brandów: Nike, adidas czy New Balance w odsłonach dostępnych wyłącznie w ofercie sieci JD Sports.

To dziesiąty stacjonarny sklep brytyjskiej marki w Polsce i drugi w centrum handlowym należącym do NEPI Rockcastle. W ub.r. salon JD Sport otwarto w Focus Mall w Zielonej Górze.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności