Bezpłatne ferie na lodowisku

Autor CowKrakowie.pl
Bezpłatne ferie na lodowisku

Przed nami kolejna akcja związana z nadchodzącymi feriami w regionie. TAURON Arena Kraków zaprasza do korzystania z lodowiska, które znajduje się w pobliżu obiektu. Przygotowano coś specjalnego!

reklama

Przez całe ferie, w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, rodziny z dziećmi, młodzież oraz osoby objęte programami: Krakowska Karta Rodzinna 3+ i Kraków dla Rodziny „N” będą mogły korzystać z lodowiska bezpłatnie.

reklama

Bezpłatne ferie na lodowisku

– Plenerowe lodowisko to jedna z najpopularniejszych zimowych atrakcji TAURON Areny Kraków, zwłaszcza wśród krakowian. To właśnie z myślą o nich realizujemy miejskie kampanie, których celem jest aktywizacja mieszkańców Krakowa i promocja zdrowego trybu życia. Jedną z nich jest kampania „Kraków stawia na rodzinę” i w jej ramach, w czasie nadchodzących ferii, zaprosimy dzieci, młodzież i ich opiekunów na bezpłatne godziny na lodowisku przy TAURON Arenie Kraków – mówi Andrzej Kulig, zastępca prezydenta ds. polityki społecznej i komunalnej.

Projekt „Ferie na lodowisku 2024” jest skierowany do mieszkających na terenie Gminy Miejskiej Kraków:

  • rodzin z dziećmi do 12. roku życia (maksymalnie cztery bilety dziennie na jedną rodzinę np. dwóch rodziców/opiekunów i dwoje dzieci lub jeden rodzic/opiekun i troje dzieci) – do 140 biletów dziennie
  • młodzieży od 13. do 18. roku życia – do 170 biletów dziennie
  • osób objętym programem Krakowska Karta Rodzinna 3+ – do 60 biletów dziennie
  • osób objętych programem Kraków dla Rodziny „N” (z niepełnosprawnym dzieckiem) – do 50 biletów dziennie.

Akcja będzie obowiązywała od poniedziałku, 12 lutego, do niedzieli, 25 lutego, w godzinach od 9.00 do 21.00. (14 lutego program będzie realizowany z wyłączeniem godz. 16.00–19.00). Każdego dnia z akcji będzie mogło skorzystać 420 osób.

Bilety niewykorzystane w danym dniu przechodzą do odpowiedniej puli biletów na dzień następny. Każdy wydany bilet będzie obejmował dwie godziny jazdy na lodowisku. Bezpłatne bilety nie obejmują wypożyczalni sprzętu i szatni.

Młodzież w wieku 13-18 lat będzie mogła korzystać z lodowiska po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, a osoby legitymujące się KKR 3+ czy Kartą „N” po okazaniu ważnych kart.

Rodzice/opiekunowie z dziećmi do 12. roku życia będą mogli korzystać z lodowiska po złożeniu oświadczenia o zamieszkaniu w Krakowie.

Zobacz także:

Komunikat Klubu Studio. Niestety koncert zostaje przeniesiony

Funkcjonariusze zainteresowali się pasażerem na lotnisku. Został zatrzymany

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności