A4 Katowice-Kraków: Będzie wymiana nawierzchni

Autor CowKrakowie.pl
A4 Katowice-Kraków: Będzie wymiana nawierzchni

Planowane są kolejne prace remontowe nawierzchni na autostradzie A4 Katowice-Kraków. Od poniedziałku, 12 lutego kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

reklama

Prace będą prowadzone między węzłami Murckowska w Katowicach i Brzęczkowice w Mysłowicach (w kierunku Krakowa) i rozpoczną się 12 lutego. Od lipca wymieniana będzie nawierzchnia jezdni w  kierunku Katowic. Przez cały okres prowadzenia prac zachowane zostaną dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

reklama

W I etapie prac zmiany organizacji ruchu będą wprowadzone na jezdni do Krakowa, na odcinku ok. 4 km, od km 343 do km 347. Następnie od 27 marca br. remontowany odcinek zostanie wydłużony do 7 km, od km 341 do km 348. Na jezdni do Krakowa jeden pas ruchu będzie remontowany, a drugi pas będzie przejezdny. Na jezdni do Katowic czynne będą dwa pasy ruchu w kierunku Katowic i jeden pas w kierunku Krakowa.

W lipcu prace remontowe przeniosą się na jezdnię do Katowic, gdzie jeden pas ruchu będzie remontowany, a drugi będzie przejezdny. Na jezdni do Krakowa czynne będą dwa pasy ruchu w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku Katowic.

Obie jezdnie na tym odcinku A4 wyremontowane zostaną do końca listopada 2024 r.

Zobacz także:

Podwyżka cen za przejazd A4 Kraków-Katowice. Stanowisko GDDKiA 

Nie dajcie się oszukać. Multikino ostrzega

Funkcjonariusze ujawnili plantację marihuany. Brazylijczyk ma teraz spore problemy

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności